Get premium membership and access revision papers with marking schemes, video lessons and live classes.
  OR
Processing. Please wait.

 Form 4 Mathematics paper 1 and paper 2 sample revision questions with answers

It costs Maina shs. 13 to buy 3 pencils and 2 rubbers, while Mutiso spent shs.9 to buy one pencil and 2 rubbers. Calculate the cost of a pencil and one rubber.

 (3m 31s)
314 Views     SHARE

|